Transparentní účet
COVID-19
123-728950287/0100

V sobotu dne 2.3.2019 se v rámci akce „Skrytý potenciál ženy“ v chomutovském kině Svět konal prodej a dražba kabelek, které jsme nashromáždili od dárců během měsíce ledna a února, a nebylo jich málo celkem asi cca 300 ks. V sobotu dopoledne jsme se opravdu báli, jak celá naše akce dopadne a s trémou jsme vstupovali do kina. Celá atmosféra nás velmi potěšila a velký zájem také.

V loňském roce jsme požádali Krajský úřad o povolení Sbírky pro Spolek PROHANDICAP Jirkov. A protože jsme nechtěli jen tak vybírat peníze, uspořádali jsme pro tuto sbírku dvě akce.

První se konala ve firmě PULS investiční s.r.o. a byla určena jak zaměstnancům Pulsu, tak zaměstnancům MěÚSS Jirkov, tedy hlavně ženám. V průběhu odpoledne měly možnost seznámit se s aktuálním trendem v kosmetice a líčení, vyzkoušet relaxační křeslo, nové trendy v kuchyni, navštívit kadeřnici nebo si nechat zkontrolovat funkci svého těla, a to vše za symbolický poplatek, který putoval do pokladniček Sbírky. Samozřejmě nechybělo něco dobrého k jídlu a pití.                               Pak přišel zlatý hřeb odpoledne - prodej a dražba kabelek, které jsme již na naši výzvu  dostávali od různých dárců. Mnoho kabelek  toto odpoledne našlo své nové majitelky, ale hlavní akcí bylo výše zmíněné odpoledne v kině Svět.

Po dvou uspořádaných akcích jsme nechali příslušný úřad rozpečetit pokladničky a částka, kterou jsme vybrali a která bude použita v rámci Spolku Prohandicap na svoz dětí do školy a ze školy, nás velmi potěšila. Vybrali jsme krásnou částku 22 630,- Kč. Máme z událostí, kde se projeví neskutečná lidská solidarita, velkou radost, myslíme si, že to byl nádherný projekt, který se nám povedl. Jsme moc rádi a moc děkujeme našim spoluorganizátorům firmě PULS Investiční s.r.o., jejich personální ředitelce Mgr. Daně Mašlové a kosmetickému studiu Le Charme s.r.o. jednatelce Marii Šárové Truplové za neskutečnou podporu a pomoc s uspořádáním této sbírky.

 

Zároveň děkujeme i všem dárcům a kupujícím, kteří se do tohoto projektu zapojili a tím vyjádřili i svoji důvěru k naší práci.