Transparentní účet
COVID-19
123-728950287/0100

Dne 18.9.2018 se v Jirkovském divadle konal již 7. ročník konference na téma

 „NOVÉ PŘÍSTUPY V PÉČI O SENIORY A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ“, který již tradičně pořádá MěÚSS Jirkov.

Jako každý rok byl i ten letošní nabitý přednáškami, prezentacemi od renomovaných přednášejících, jakým byl např. MUDr. Zdeněk Kalvach, CSc., PhDr. Martina Venglářová nebo MUDr. Radkin Honzák, CSc.

Účastníci z řad sociálních služeb a zdravotnické péče ohodnotili velmi kladně jednotlivá témata přednášejících, v nichž se přednášející dotkli třeba i takových témat jako jsou vztahy na pracovišti motivace k práci, spolupráce s rodinou klienta nebo „psychopati mezi námi“.

Doplňkovým programem byla prezentace firem, které spolupracují se sociálními službami a jsou těchto služeb nedílnou součástí, jako jsou např.  TENA, MK Market, 2 P Servis nebo Ag foods.

Pro zpestření konference proběhla na závěr tombola, kdy si většina účastníků odnesla domů malý dárek. Další dárek obdržela účastnice, která ještě nikdy konferenci nevynechala a byla tedy po sedmé.

Ředitelka MěÚSS Jirkov Mgr. Eva Šulcová se na závěr se všemi rozloučila a pozvala je na další ročník, kde by jedním z témat měl být „Syndrom vyhoření“.